0

Celkom 0,00 €

 x 

Zoznam produktov

 1. Váš nákupný košík je prázdny.

Vyberte parametre

 1. Čo to je repasovené/renovoné počítače ?
  Obnovené alebo repasované PC je hardware uznávaných výrobcov (DELL, IBM, HP, Fujitsu, Lenovo, Apple, atď), ktorý bol pár rokov používaný.Po dôkladnom vyčistení, testoch, opravení a reinštalácii software je určený k opätovnému predaju.Nie je potrebné sa obávať nefunkčnosti.Dodávateľmi sú väčšinou výrobné spoločnosti z územia Európskej Únie. Takéto počítače mohli byť napríklad pod leasingom vo veľkých firmách. Všetky produkty označené ako repasované, prejdú pred uvedením na trh podrobným náročným procesom kontroly.Hlavnou a podstatnou výhodou repasovaného PC je predovšetkým jeho nízka cena. Repasovaná značková výpočtová technika je lepšou voľbou ako lacná noname výpočtová technika.
  - 24 mesačná záruka (u niektorých modeloch možnosť dokúpiť 48 mesiacov) a doklad s DPH
  - kvalitnejšie a odolnejšie materiály
  - životnosťou presahujú nové "lacné" počítače
  - zlomková ceny oproti ich pôvodnej, cca 60-80% lacnejší 
  - reklamácie menej ako 1%

 2. Keď sú použité, aká je záruka ?
  Záruka je 24 mesiacov ako u všetkých bežných nových produktov. Je možné dokúpiť aj extra 48 mesačnú záruku pre stolové počítače. Ponúkne Vám niekto takúto záruku aj na novú tovar ? To je dôkaz, že su to počítače vo výbornom stave, vyrobené z tých kvalitnejších a trvácnejších materiálov.

 3. Koľko stojí Windows ?
  Windows sa predáva vo verzii Home a Profesional. Cena je cca 20-30% z ceny OEM verzie nového OS. Pre porovnanie Windows 7 Home premium stojí cca 100 € a MAR licencia ku renovovanému stojí 29 €.
  Microsoft svojim postojom a cenovým zvýhodnením podporuje eko systém a recykláciu použiteľných produktov.

 4. Na akú prácu postačujú svojim výkonom ?
  Tieto počítače sú prevažne určené na kancelárske potreby, bežné domáce použitie, hry na internete, internet, maily, sociálne siete, skype,... nakoľko neobsahujú externú grafickú kartu na hry. Nie je ale problém ich rozšíriť o herný výkon, dokúpením grafickej larty.

 5. Je ich možné výkonnostne rozšíriť ?
  Každý počítač je možné rozšíriť o pamäť RAM, prípadne disk. Je možné vložiť grafickú kartu na hry. Nie je problém aj časom ak bude potrebný väčší výkon, takýto počítač inovovať.

 

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, prosím kontaktujte nás.