0

Celkom 0,00 €

 x 

Zoznam produktov

  1. Váš nákupný košík je prázdny.
VirtueMart Product
Hľadať - Kategórie
Hľadať - Kontakty
Hľadať - Obsah
Hľadať - Kanály noviniek
Hľadať - Webové odkazy

Vyberte parametre

Vyčistiť všetko

Keyboard and mouse set Canyon CNS HSETW3 SK, Wireless Keyboard and Mouse Combo, Media

18,90 €

Kód tovaru: 2260001

 TOVAR JE SKLADOM  [11 ks]

Pri objednávke do 12:00 Vám garantujeme doručenie tovaru najneskôr do : 22-04-2021. Ak na tento dátum pripadá sobota, nedeľa alebo sviatok, tovar bude doručený v ďalší pracovný deň.

Parametre : SK keyboard | NEW | Wireless

DOPRAVA ZADARMO : Platí pre objednávku nad 249,00 EUR. Pre menšie objednávky je jednotný poplatok 8.50 EUR /dobierka/ a 6.00 EUR /platba na predfaktúru/.

 

Jazyk klávesnice: SK keyboard Connectivity: Wireless Popis produktu: Táto štýlová sada klávesnica a myš disponuje dizajnom bez akýchkoľvek káblov, ktoré by prekážali v práci. Jednoducho môžete obidve zariadnia do jediného receiveru. Multimediálna klávesnica bola navrhnutá, aby umožnila ľahký prístup k frekventovane používaným programom. Má špeciálnu klávesu pre prístup k ovládaniu hlasitosti, kalkulačke a ďalšie klávesy k najpoužívanejším programom. Vlastnosti Ultra štíhla a kompaktná klávesnica s 12 mumtimediálnymi hot keys klávesovými skratkami, vďaka ktorým zabezpečí komfortné používanie kdekoľvek Rozlíšenie myši prepínateľné 800/1200/1600 DPI Jeden receiver pre obidve zariadenia Technológia úspory energie zabezpečí výdrž batérií a funkčnosť až do 24 mesiacov Batérie sú priložené Kompatibilné s Windows OS / MAC OS

0Recenzie

    Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Jazyk klávesnice SK keyboard
Kvalita Nové